fbpx
Mugav rendiauto

Rendiauto mis täidab kõik sinu igapäevased liikumisvajadused

SOODNE Rendiauto TALLINNAS

Rendiauto pakub oma väga hea hinna- ja kvaliteedi suhtega autorenditeenuseid Tallinnas Nõmme piirkonnas. Me leiame Teile lahenduse, kui vajate abi kas tööalaste ülesannete täitmisel (kaubikute ja tööautode rent), messide ja konverentside külastamiseks, kolimiseks ühest linnast teise, või lihtsalt reisihimu rahuldamiseks.

Broneerige meie kodulehel ja me toome Teile auto kohale või tulge autole järgi

Meie rendiautod on kõik liiklus- ja kaskokindlustusega, tehniliselt heas korras ja puhastatud ning desinfitseeritud. Võimalik on sõiduautode hulgast valida, kas sedaan, universaalkere või väike luukpära. Kaubikuid on pakkuda kas väike ja mobiilne tööauto või suur ja mahukas kaubik, millega võib kasvõi 2-toalise korteri kiiresti ära kolida. Kõik meie rendiautod on on hästi varustatud, enamasti kuulub varustusse minimaalselt konditsioneer, sest palaval suvepäeval on see asendamatu. Mugavuse lisamiseks maanteel liiklemisel on kasutusel püsikiirusehoidjad ja suurel hulgal autodele saab lisada käed-vabad süsteemi oma telefoni mugavaks kasutamiseks sõidul.

Rendileping autorendiks sõlmitakse alati vahetult enne auto üleandmist, see protsess võtab orienteeruvalt 10-15 min aega. Maksmisel aktsepteerime kas eelnevat pangaülekannet või kaardiga kohapeal tasumist.

Rendiauto tööaeg on tööpäeviti kella 8:30 – 18:00, muud ajad autode rentimiseks tuleb eelnevalt kokku leppida vastavalt Teie vajadustele

Pikaajaline autorent tähendab meie jaoks pikemat perioodi kui 3 kuud ja selleks teeme oma kliendile eraldi pakkumise. Tihti on vaja kasutada autorendi teenust piiratud ajal, kas näiteks ajutise töötaja kasutusse andmiseks või sõltuvalt hooaja kestvusest. Küsige ka meie pakkumist.

Youngtimer rent

Youngtimer väljend pärineb saksa kultuuriruumist ja tähistab klassikalist sõiduautot, mis ei ole veel nii väärikas vanuses, et teda saaks Oldtimeriks kutsuda. Kaasajal on need 90-datel aastatel toodetud autod, mis valmistati veel rauast ja pärinevad ajast, kus kasutati päris materjale.

Klassikalised autod toovad meelde noorusajad neile, kes 80-ndate ja 90-ndatel nendega koos sirgusid.

 

RENDIAUTO VALIK

Autorent Väikeauto

Väike Rendiauto

Väike rendiauto on mugav võimalus teha oma igapäevaseid toimetusi. Auto mis on ökonoomsed, hea manööverdamisvõimega ja mida on lihtne parkida.
Autorent Rendiauto

Keskklassi Rendiauto

Universaal kerega rendiauto millega on hea teha pikemaid väljasõite suurema seltskonnaga, mis eeldab ka rohkem pagasi ruumi.
Kaubiku rent pikk Tallinn

Kaubiku Rent

Valikus on erinevate suuruses kaubikud ja tööautod mis on hea abivahend kolimisel, ehitustöödel, asendusautoks või igapäevatöö probleemide lahendamisel.
Autorent - Youngtimer Rent

Youngtimer Rent

Youngtimer ehk Klassikaline sõiduauto oma väärika vanuse ja välimusega on hea võimalus rentida auto meenutamaks noorust või tähistamaks mõnda erilisemat sündmust.
Autorent - Rendiauto logo

Asukoht

Vääna 3, Tallinn

Autorent - Rendiauto logo

Telefon

56 227 699

Autorent - Rendiauto logo

E-Post

info @ rendiauto.ee

Lahtioleku aeg

E-R 8:30-18

L ja P vastavalt broneeringutele

Muul ajal  vastavalt kokkuleppele

 

Rendiauto OÜ

Reg 16171229